Pekný úsmev vďaka zubným implantátom

Informačná brožúra pre tých, ktorí hľadajú informácie o nových technológiách zubných implantátov«Pekný úsmev!»

Takýto kompliment nepochybne poteší každého. Prirodzene atraktívny úsmev poskytuje možnosť vyzerať a cítiť sa dobre. Je to istota v každej situácii.
 
Podľa aktuálnych údajov  však 69 % populácie vyspelých krajín vo veku od 35 do 45 rokov stratí prinajmenšom jeden zub a 26 % ľudí vo veku do 74 rokov trpí úplnou stratou zubov.
 
Žiaľ, stratu zubov nie je možné poistiť. Už jeden chýbajúci zub má negatívny vplyv na kvalitu života a na zdravotný stav ústnej dutiny. 
  • Myšlienka na to, že ostatní môžu zbadať váš problém, vás núti ovládať svoj úsmev a uvoľnený prirodzený smiech sa snažíte úplne potláčať.
  • Namiesto plnohodnotnej výživy ste nútení zvoliť mäkké potraviny.
  • Menia sa črty a obrys tváre a objavujú sa predčasné známky starnutia.
  • Vzniká príliš veľa obmedzení a stráca sa sebavedomie.

Klasický spôsob protetiky – osadenie zubného mostíka, na určitú dobu môže vyriešiť váš problém, ale vyžaduje si brúsenie zdravých okolitých zubov, čo vedie k ich poškodeniu. Používanie snímateľnej protézy je nepohodlné a zhoršuje kvalitu života. Okrem toho, snímateľné protézy a korunky neposkytujú čeľusti potrebné zaťaženie, následkom čoho dochádza k atrofii kosti a tento proces sa s časom zhoršuje.
 

Nezúfajte! 

Implantáty ROOTT umožňujú ľahko, bezpečne a jednoducho obnoviť chýbajúce zuby s pomocou analogických umelých zubov, ktoré sa neodlišujú od pravých.

Viac informácií o zubných implantátoch ROOTT