Implantáty ako náhrada viacerých zubov

Информационная брошюра для тех кто ищет информацию о новых технологиях имплантации нескольких зубов

Krásne a zdravé zuby

sú neoddeliteľnou súčasťou dobrej nálady a pohody. Úsmev a uvoľnený smiech zvyšujú sebavedomie a silné zuby umožňujú vychutnávať obľúbené jedlá. Niet pochýb, že zuby majú zásadný vplyv na kvalitu života.
 
Pri starostlivosti o ústnu dutinu by sa zuby nemali posudzovať jednotlivo, ale ako jeden komplexný celok. Každý zub vplýva na správnosť skusu, rozdelenie žuvacieho zaťaženia a krásny úsmev.
 
Počas jedenia sa zaťaženie čeľuste rozdeľuje rovnako medzi zdravé zuby, čo posilňuje kostné tkanivo.
 
Strata zubov vedie k postupnému zmenšovaniu kostného tkaniva, ktoré bolo zvyknuté na určité zaťaženie pri žuvaní potravy. Následkom toho vznikajú bolesti počas jedenia, poruchy reči, vychýlenie zubov, zmena obrysu tvare a vznik vrások. Okrem toho, absencia niekoľkých zubov porušuje estetiku úsmevu, čo má za následok vnútorný nepokoj a neistotu počas komunikácie.
 

 

Absencia niekoľkých zubov 


nesmie byť ignorovaná!
Bez liečby sa taká situácia len zhorší a vedie k zničeniu a strate zdravých zubov. Optimálnym riešením tohto problému sú implantáty ROOTT.
 
Implantáty ROOTT umožňujú ľahko, bezpečne a jednoducho obnoviť chýbajúce zuby s pomocou analogických umelých zubov, ktoré sa neodlišujú od pravých..
 

Viac informácií o zubných implantátoch ROOTT