Náhrada zubu implantátom v Bratislave

Strata zubu je výrazným zásahom do celistvosti chrupu a jeho estetickej stránky. Predstavuje vážny problém, ktorý nehodno zanedbať. Ak v ústnej dutine chýba čo i len jeden zub, práca, ktorú vykonával, je rozložená na ostatné. A tým sa zvyšuje ich zaťaženie. Zároveň vypadnuté zuby negatívne ovplyvňujú sebavedomie človeka, menia črty tváre a výrazne obmedzujú v konzumácií potravín. Našťastie, existujú spôsoby, ktoré tento problém plnohodnotne vyriešia. Medzi tie najefektívnejšie patria zubné implantáty ROOTT, ktorými môžete nahradiť stratené zuby aj na klinike v Bratislave.

Proces náhrady zubov implantátmi prebieha vo viacerých fázach. V prvej sa samotný implantát zavádza do čeľuste, pričom po tomto zákroku je potrebné počkať na zahojenie tkaniva. Následne sa na implantát nasadzuje nadstavba a potom trvalá zubná náhrada. Celý proces trvá od troch dní až do šiestich mesiacov, v závislosti od typu použitého materiálu, počtu implantátov, vitálnosti čeľuste a samozrejme individuálnej schopnosti regenerácie.

Moderné zubné implantáty ROOTT predstavujú jeden z najúčinnejších spôsobov náhrady prirodzených zubov a obnovy celistvého chrupu. Prinášajú spoľahlivý, dlhotrvajúci a estetický výsledok, ktorý je overený množstvom spokojných pacientov. Náhrada zubu implantátom ROOTT v Bratislave je možná u certifikovaného partnera – v zubnej klinike Stomaklinik na Tehelnej ulici 24

Náhrada zubu implantátom v Bratislave