Výmena zubu pomocou implantátov

Informačná brožúra pre tých, ktorí hľadajú informácie o nových technológiách zubných implantátov

Každý zub

vplýva na celkový zdravotný stav ústnej dutiny. Jediným správnym riešením pri strate zubu je jeho rýchle obnovenie.
Ale čo sa stane, keď zub chýba v neviditeľnej časti čeľuste? Žiaľ, takýto stav sa zvyčajne nerieši promptne. 
Žiaden chýbajúci zub, aj keď iba jediný, sa nesmie nechať bez povšimnutia, pretože čoskoro to bude mať negatívny dopad na zdravie ostatných zubov v ústnej dutine ako celku.
 
Dôvodom je, že stále zaťaženie prenášané zubami na čeľusť pri žuvaní spevňuje kosť a zabraňuje procesu rednutia kosti. Na mieste chýbajúceho zubu sa kosť nezaťažuje, čo spôsobuje jej atrofiu. Zdravé zuby sa posúvajú v smere, kde vzniklo voľné miesto, aby ho vyplnili, čo môže spôsobiť ich uvoľnenie a stratu. Okrem toho sa mení postavenie hornej a dolnej čeľuste, čo vedie k posunutiu skusu.  
 
Nesprávne rozdelenie pri žuvaní spôsobuje prepätie svalov a väzív v oblasti čeľuste a líc, sprevádzané pocitmi bolesti, ktoré môžu prejsť do bolesti hlavy a migrény.  
 
Tieto procesy sú sprevádzané vnútorným nepokojom, pretože vznikajú problémy v prijímaní tuhej stravy, stráca sa krásny úsmev, skresľuje sa obrys tvare, stráca sa sebavedomie.
 

Nezúfajte! 

Implantáty ROOTT umožňujú ľahko, bezpečne a jednoducho obnoviť chýbajúce zuby s pomocou analogických umelých zubov, ktoré sa neodlišujú od pravých.
 

Viac informácií o zubných implantátoch ROOTT